KOCAELİSPOR İÇİN BİR VE BİRLİK OLMA ZAMANI

Başkanımız Ali Korkmaz ve Genel Sekreterimiz Sedat Köse, Kulüp Başkanı Engin Koyun ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Kocaelispor’un Körfez Brunga Tesislerinde düzenlenen basın açıklamasında; kentin tüm dinamiklerini Kocaelispor için bir ve birlik olmaya, kentimizin takımına sahip çıkmaya davet ettiler!


İşte Basın Açıklaması
Kocaeli Kent Konseyi 10. Dönem Yönetim Kurulu olarak göreve başlamamızın ardından yaptığımız ilk işlerden biri Kocaelispor ile Protokol imzalamak oldu. Bu protokol kapsamında yaklaşık bir yıldır tüm resmi yazışmalarımızda kendi logomuzun yanı sıra Kocaelispor logosunu ve “Kocaelispor bu kentin en değerli markasıdır” ifadesini gururla kullanıyoruz.
Çünkü Kocaelispor kentimizin en önemli değeridir. Böylesi zenginliği olan bir kentte yaşayan herkesi birleştiren, aynı doğrultuda duygulandıran önemli bir güçtür. Kocaelispor kentin odak noktasıdır. Forma giyen futbolcudan, kentte yaşayan herkes bu sorumluluk bilinciyle hareket etmelidir. Kentte bu konuda farkındalık oluşturularak, Kocaelispor’a bağlılığın güçlenmesine katkı sağlayabilmek gerekmektedir. Bu bağlılık istisnasız her durumda her koşulda eşit derecede olmalıdır. Çünkü Kocaelispor bu kentin göz bebeğidir.
Biz Kocaeli Kent Konseyi olarak; bugün buradan kentimizin tüm dinamiklerine seslenmek istiyoruz. Kocaeli’ndeki tüm kurum ve kuruluşlardan siyasi parti il/ilçe başkanlıklarına, sivil toplum kuruluşlarından odalara, sendikalardan vakıflara, özel kuruluşlara, sanayi kuruluşlarına, Kocaelispor eski Başkanları ile yönetimlerine ve nihayetinde Kocaeli’nde yaşayan herkesi Kocaelispor’a destek olmaya ve sahip çıkmaya davet etmek istiyoruz. Gelin hep birlikte, başta futbolcularımız olmak üzere, Kocaelispor Kulübündeki, tüm yöneticilerimize destek olalım ve motivasyonlarını artıralım. Kocaeli’ndeki tüm dinamikler olarak, hassas konularda gösterdiğimiz birlik ve beraberliği Kocaelispor için de oluşturalım! Yeşil Siyah renkleriyle, adıyla şanıyla ülke futboluna hizmet eden Kocaelispor’un Hodri Meydanı her zamanki yerinde olmalı!
Bu vesile ile Cumartesi Günü Kocaeli’nde oynanacak Bandırmaspor-KocaeliSpor Maçında takımımıza başarılar diliyor ve her zaman destek olacağımızı tekrarlamak istiyoruz.