Ana Sayfa > Haberler > 23. KENT BAYRAMLAŞMASI İÇİN BASIN TOPLANTISI YAPILDI

23. KENT BAYRAMLAŞMASI İÇİN BASIN TOPLANTISI YAPILDI
Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kocaeli Kent Konseyi tarafından bu yıl 17 Temmuz Cuma düzenlenecek 23. Geleneksel Kent Bayramlaşması’nın hazırlıkları tamamlandı. Kent Konseyi Başkanı Abdullah Köktürk, düzenlenen basın toplantısında Ramazan Bayramı’nın ilk günü saat 14.00’te Yunus Emre Kültür Merkezi’nde düzenlenecek Kent Bayramlaşmasına tüm Kocaeli halkını davet etti.

Basın Toplantısı Yapıldı

            Fuar içinde yer alan Kocaeli Kent Konseyi’nde gerçekleşen basın toplantısına Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Feyzullah Okumuş, Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Abdullah Köktürk, Kocaeli Valiliği AB İl Koordinatörü Enver Düz ve Kent Konseyi temsilcileri katıldı.

Her Görüşten Katılımcı

            Kent Konseyi Başkanı Köktürk, ‘’Başta barış ve huzur olmak üzere birlik, beraberlik, kardeşlik ve yardımlaşma duygularımızın pekişeceği, her kesimden, her görüşten insanımızla bir araya geleceğimiz Kent Bayramlaşması’na bütün Kocaeli halkını davet ediyoruz’’ dedi.

Davet Ziyaretleri Yapıldı

            Köktürk, basın toplantısında 23. Geleneksel Kent Bayramlaşması öncesinde siyasi parti il başkanlıkları, basın kuruluşları, sendikalar, odalar ve sivil toplum kuruluşlarına ziyaretler gerçekleştirdiklerini anlattı. Köktürk, yaptıkları bu ziyaretlerde ilgili kişileri Kent Bayramlaşması’na davet ettiklerini söyledi.

Kurumsal Haberler

Belediyeler, Kent Konseyinin faaliyetlerinin etkili ve verimli yürütülmesi konusunda yardım ve destek sağlar.

Gebze Kent Konseyi Çayırova Kent Konseyi Darıca Kent Konseyi Dilovası Kent Konseyi Körfez Kent Konseyi Derince Kent Konseyi İzmit Kent Konseyi Kandıra Kent Konseyi Kartepe Kent Konseyi Başiskele Kent Konseyi Gölcük Kent Konseyi Karamürsel Kent Konseyi