Ana Sayfa > Haberler > SİYASİ PARTİLER KENT BAYRAMLAŞMASINA DAVET EDİLDİ

SİYASİ PARTİLER KENT BAYRAMLAŞMASINA DAVET EDİLDİ
Bayramın 1. Günü 14:00’da Yunus Emre Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek 23. Kent Bayramlaşması öncesinde çeşitli ziyaretlerde bulunan Kocaeli Kent Konseyi yönetimi Siyasi Parti İl Başkanlıklarını ziyaret ederek İl Başkanlarına davetiye takdim etti.

                Alınan randevular sonucu ilk olarak Ak Parti İl Başkanlığına giden Abdullah Köktürk, Yürütme Kurulu Üyeleri Selçuk Çakır, İsmail Hakkı Yıldırım, Yusuf Erenkaya, Emekli Meclisi Başkanı Halil Atay, Kadın Meclisi Başkanı Serpil Büşra Namlı, Engelliler Meclisi Başkanı Nesrin Atar ve Kent Konseyi Personeli Tuba Ergün, İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ile görüşerek kendisini ve yönetimini Kent Bayramlaşmasına davet etti.K

                Başkan Köktürk ve Kent Konseyi Yönetimi daha sonra sırasıyla Saadet Partisi İl Başkanı Sinan Ejderoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Aydın Ünlü,  Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli İl Başkanı Cihat Altunyuva ve son olarak ta Demokratik Sol Parti İl Başkanı Hayati Özzeren’i makamlarında ziyaret ederek kendilerine 23. Kent Bayramlaşmasına davet ettiler.

                Ziyaretlerde konuşan Başkan Köktürk “‘’Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz Kent Bayramlaşması’nda halkımız ile beraber kentimizdeki tüm dinamikleri görmek istiyoruz‘’ dedi.

Kurumsal Haberler

Yerel yönetimlerin aldığı kararlara, halkın katılımını sağlayan, en etkili organlar Kent Konseyleridir.

Gebze Kent Konseyi Çayırova Kent Konseyi Darıca Kent Konseyi Dilovası Kent Konseyi Körfez Kent Konseyi Derince Kent Konseyi İzmit Kent Konseyi Kandıra Kent Konseyi Kartepe Kent Konseyi Başiskele Kent Konseyi Gölcük Kent Konseyi Karamürsel Kent Konseyi