Ana Sayfa > Meclisler > Emekli Meclisinde Geleneksel Buluşma

Emekli Meclisinde Geleneksel Buluşma
Kocaeli  Kent Konseyi Emekli Meclisi üyeleri, İzmit Öğretmenevi’nde düzenlenen kahvaltı organizasyonunda bir araya geldi

KATILIM YOĞUN

    Geçtiğimiz yıl ilki gerçekleşen Kocaeli  Kent Konseyi Emekli Meclisi üyelerinin bir araya geldiği kahvaltı organizasyonu, bu yıl İzmit Öğretmenevi’nde düzenlendi. Emekli meclisi başkanı Halil Atay’ın ev sahipliğinde geçleşen organizasyona, Kocaeli  Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm, Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği (KYÖD) Başkanı Mehmet Toker, İzmit Belediye Meclis Üyesi Haluk Akgün başta olmak üzere emekli meclisi üyeleri ve yakınları katıldı.

BÜYÜK AİLE

      Emekli Meclisi Başkanı Halil Atay, kent ve emekli sorunlarıyla ilgili yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgi verdi. Atay’ın ardından konuşan Genel Sekreter Gültekin Görüm, “Öncelikle bugün aramızda olan ve çok büyük desteği bulunan Mehmet Toker beyefendiye ve siz değerli meclis üyelerine katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Kocaeli Büyükşehir Kent Konseyi çok büyük bir aile. Emekli meclisinin katkıları çok fazla. Meclis başkanı Halil Atay’a ve meclis üyelerine çalışmalarında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

KORO MÜJDESİ

      KYÖD Başkanı Mehmet Toker ise, “Kocaeli  Kent Konseyi çalışmalarıyla tüm Türkiye’ye örnek olmuş bir kurum. Siyasi görüşlerimiz farklı olabilir ama yaşadığımız kent aynı, kente sahip çıkmak zorundayız. Kent konseyinin bu anlamda örnek projeleri var. Emekli meclisini de çalışmalarından dolayı kutluyorum” açıklamasını yaptı. Emekli Meclisi Korosu’nu en kısa sürede oluşturacaklarını söyleyen üyeler, her sene ocak ayının ikinci pazar gününde buluşma kararı aldı.

Belediyeler, Kent Konseyinin faaliyetlerinin etkili ve verimli yürütülmesi konusunda yardım ve destek sağlar.

Gebze Kent Konseyi Çayırova Kent Konseyi Darıca Kent Konseyi Dilovası Kent Konseyi Körfez Kent Konseyi Derince Kent Konseyi İzmit Kent Konseyi Kandıra Kent Konseyi Kartepe Kent Konseyi Başiskele Kent Konseyi Gölcük Kent Konseyi Karamürsel Kent Konseyi