Ana Sayfa > Haberler > GÖNÜLLÜ ÖĞRETMENLERE PLAKET VE TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLDİ

GÖNÜLLÜ ÖĞRETMENLERE PLAKET VE TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLDİ
Kocaeli Kent Konseyi Gençlik Meclisi Eğitim ve Öğrenci Sorunları Kulübü tarafından yaklaşık iki yıldır sürdürülen “Etüt Merkezi Projesi” kapsamında gönüllü olarak ders veren öğretmenlere emeklerinden dolayı plaket ve teşekkür belgesi verildi.

            Kocaeli Kent Konseyi Sergi Salonu’nda gerçekleşen törene Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Abdullah Köktürk, KBB Başkan Danışmanı ve Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm, Emekli Meclisi Başkanı Halil Atay, Kadın Meclisi Başkanı Serpil Büşra Namlı, Gençlik Meclisi Başkanı Nevin Öz, Gençlik Meclisi Eğitim ve Öğrenci Sorunları Kulübü Başkanı A. Serdar Çağlar, Disleksi Derneği Başkanı Cem Sarı, Psikolojik Danışman Cem Sarı, emektar eğitmenler ve öğrenciler katıldı.

            Programın açılış konuşmasını yapan Kent Konseyi Başkanı Abdullah Köktürk, "Kim ne yaparsa kendine yapar. Bu fahri çalışma içerisinde 60’ya yakın öğrencimiz kendilerine yardımcı oldu emeği geçen herkese teşekkür ediyorum’’ diye konuştu.

            Gizli Kahramanlar

Her işin arkasında gizli kahramanlar olduğunu ifade ederek konuşmasına başlayan Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm, "Yapılan program dolayısıyla öğrencilerin yüzde 25’lik kısmı üniversiteyi kazandı. Bu sayı daha da artacak. Bu projeyi isteriz Türkiye’deki bütün STK’lar uygulasın’’ dedi.

            Plaket ve Teşekkür Belgeleri Verildi

            Konuşmaların ardından, başka projenin koordinatörü Ahmet Serdar Çağlar olmak üzere, Rukiye Özgür,Gamze Samutoğlu, Rıfat Memigüven, Yasemin Büyükgebiz, Enes Malik Gürtaş, Elif Kement, Nurseda Sırma, Sevda Yeliz Koşdaş, Melike Yazıcı ve proje etkinlikleri kapsamında gerek öğrencilere gerekse velilere çeşitli seminerler veren Cem Sarı ve Muharrem Köse’ye plaket ve teşekkür belgeleri takdim edilerek çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkü edildi. 

Kurumsal Haberler

Belediyeler, Kent Konseyinin faaliyetlerinin etkili ve verimli yürütülmesi konusunda yardım ve destek sağlar.

Gebze Kent Konseyi Çayırova Kent Konseyi Darıca Kent Konseyi Dilovası Kent Konseyi Körfez Kent Konseyi Derince Kent Konseyi İzmit Kent Konseyi Kandıra Kent Konseyi Kartepe Kent Konseyi Başiskele Kent Konseyi Gölcük Kent Konseyi Karamürsel Kent Konseyi