Ana Sayfa > Haberler > VETERİNERLERE PLAKET

VETERİNERLERE PLAKET
Kent Konseyi Doğa ve Hayvan Hakları Çalışma Grubu tarafından yürütülen çalışmalara destek veren veteriner hekimlere, Dünya Veteriner Hekimler Günü münasebetiyle teşekkür plaketi verildi.

            Kent Konseyi Hayvan Hakları Çalışma Grubu, nisan ayının son cumartesi günü kutlanan Dünya Veteriner Hekimler Günü sebebiyle Sivil Toplum Merkezi'nde plaket töreni düzenlendi. Törene Büyükşehir Belediye Başkanı Danışmanı Nermin Tol, Büyükşehir Belediyesi Veteriner Şube Müdürü Feyzi Muhammet Karabıyık, Orman Su İşleri Daire Başkanı Kerim Gençoğlu, Kent Konseyi Başkanı Abdullah Köktürk, Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm, Veterinerler Odası Şube Başkanı Orhan Altuntaş, Kocaeli Kent Konseyi Doğa ve Hayvan Hakları Çalışma Grubu Başkanı Selma Platin Pek ve çalışma grubu üyeleri ve veteriner hekimler katıldı. Törende, Veteriner Odası Şube Başkanı Orhan Altuntaş ile Büyükşehir Belediyesi Veteriner Şube Müdürü Feyzi Muhammet Karabıyık ve ekibi Selim Sandallı,, Mehmet Çetinkaya, İsmail Fuat Yenen, Rauf Kadıoğlu, Hüseyin Uzuner, İbrahim Şuler, Tolga Korkmaz, Esra Özkan, Koray Özgür, Burçin Öztop'a desteklerinden dolayı teşekkür plaketi verildi.

HERŞEY ONLAR İÇİN

Plaket töreninde bir konuşma gerçekleştiren Kent Konseyi Başkanı Abdullah Köktürk, "Hayvan barınaklarına gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde, hayvanlarımızın yaşam koşullarını inceledik. Hayvanları önemseyen bir topluluk olarak onların ihtiyaçlarına göre çalışmalar gerçekleştirdik. Düzenlediğimiz kermeslerden elde edilen gelirlerle sokak hayvanlarımız için çalışmalar yaptık. Herkesi sokak hayvanlarına karşı daha duyarlı olmaya davet ediyoruz" açıklamasında bulundu.

'DÜZENİN PARÇASIYIZ'

Programın açılış konuşmasını Kent Konseyi Hayvan Hakları Çalışma Grubu ve Kocaeli Hayvan Hakları Derneği Başkanı Selma Pilatin Pek, davetlileri selamlayarak yaptı. Pek, kendilerini her projelerinde destekleten veteriner hekimlere de teşekkür etti.

 

 

Kurumsal Haberler

Kent Konseyinde oluşturulan görüşler belediye meclisinin toplantılarında gündeme alınarak değerlendirilir.

Gebze Kent Konseyi Çayırova Kent Konseyi Darıca Kent Konseyi Dilovası Kent Konseyi Körfez Kent Konseyi Derince Kent Konseyi İzmit Kent Konseyi Kandıra Kent Konseyi Kartepe Kent Konseyi Başiskele Kent Konseyi Gölcük Kent Konseyi Karamürsel Kent Konseyi