Ana Sayfa > Haberler > KOCAELİ KENT KONSEYİ EVLİLİK FUARI’NDA

KOCAELİ KENT KONSEYİ EVLİLİK FUARI’NDA
Kocaeli Kent Konseyi bünyesindeki Meclis ve Çalışma Grupları Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kocaeli Ticaret Odası tarafından organize edilen, Ev, Evlilik ve Konut Fuarında yer aldı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İnterteks Fuar Merkezi’nde açılan fuara katılan üyeler, Kocaeli Kent Konseyi çalışmaları hakkında katılımcıları bilgilendi.

            Stant Yoğun İlgi

            Kocaeli Kent Konseyi Kültür Sanat ve Turizm Çalışma Grubu Sanatçılarının eserlerinin de yer aldığı stant katılımcılar tarafından büyük ilgi göldü. Ziyaretçilere kolonya ve İzmit’in geleneksel lezzeti pişmaniye ikram edildi. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Yümnü, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Aydın Ünlü, İzgiad Başkanı Yusuf Erenkaya gibi birçok isim Kocaeli Kent Konseyini ziyaret ederek faaliyetler hakkında bilgi aldılar.

            Başta Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Abdullah Köktürk ve Genel Sekreter Gültekin Görüm olmak üzere, Engelliler Meclisi Başkanı Nesrin Atar, Kadın Meclisi Başkanı Serpil Büşra Namlı, Emekli Meclisi Başkanı Halil Atay ile meclis ve çalışma grubu üyelerinin ev sahipliği yaptığı stantta ayrıca Kocaeli Kent Konseyi broşürleri dağıtıldı. 

Kurumsal Haberler

Belediyeler, Kent Konseyinin faaliyetlerinin etkili ve verimli yürütülmesi konusunda yardım ve destek sağlar.

Gebze Kent Konseyi Çayırova Kent Konseyi Darıca Kent Konseyi Dilovası Kent Konseyi Körfez Kent Konseyi Derince Kent Konseyi İzmit Kent Konseyi Kandıra Kent Konseyi Kartepe Kent Konseyi Başiskele Kent Konseyi Gölcük Kent Konseyi Karamürsel Kent Konseyi