Ana Sayfa > Haberler > EMEKLİ MECLİSİNDEN EMEKÇİ EMEKLİLERE ZİYARET

EMEKLİ MECLİSİNDEN EMEKÇİ EMEKLİLERE ZİYARET
Kocaeli Kent Konseyi Emekli Meclisi Başkanı Halil Atay ve Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Turan, 1 Mayıs İşçi Bayramı münasebetiyle bir dizi ziyaret programı kapsamında emekli olan fakat hala çalışmaya devam eden iş yeri sahiplerini ziyaret ederek kendilerinin bayramlarını kutladı.

Öncelikle döner dükkanı işleten Ahmet Balimre’yi iş yerinde ziyaret eden Başkan Atay ve Turan, Balimre ile sohbet imkanı buldu. Çalışmanın önemine değinen Başkan Atay, iş hayatı bittikten sonra da üretmeye devam edilebileceğini söyledi.

Daha sonra Mehmet Türkçakal’ı ziyaret eden Başkan Atay ve Turan, kendisinin bayramını kutlayarak, kendisine hayırlı ve bereketli iş temennisinde bulundular.

Son olarak Reyhan Elmer’i de iş yerinde ziyaret eden Emekli Meclisi Yönetimi, Elmer ile emeklilik sonrası hakkında sohbet etti.  Başkan Atay,  Emekli Meclisi olarak amaçlarının, çalışma hayatı biten insanların emeklilik sonrasında da verimli olabileceklerinin kanıtlamak olduğunu söyledi ve bu vesile ile tüm işçilerin İşçi Bayramını kutladıklarını belirtti. 

Kurumsal Haberler

Belediyeler, Kent Konseyinin faaliyetlerinin etkili ve verimli yürütülmesi konusunda yardım ve destek sağlar.

Gebze Kent Konseyi Çayırova Kent Konseyi Darıca Kent Konseyi Dilovası Kent Konseyi Körfez Kent Konseyi Derince Kent Konseyi İzmit Kent Konseyi Kandıra Kent Konseyi Kartepe Kent Konseyi Başiskele Kent Konseyi Gölcük Kent Konseyi Karamürsel Kent Konseyi