Ana Sayfa > Haberler > “KENDİ GEMİNE KAPTAN OL” SEMİNERİ

“KENDİ GEMİNE KAPTAN OL” SEMİNERİ
Kocaeli Kent Konseyi Gençlik Meclisi ve Kocaeli Üniversitesi Öğrenci Konseyi ortak bir çalışmayla, gençlerin kişisel ve sosyal gelişimlerini desteklemek amacıyla “Kendi Gemine Kaptan Ol” konulu bir eğitim semineri düzenledi. Gri Koçluk ve Danışmanlık Kurucusu Profesyonel Öğrenci Koçu-Eğitmen ve Hızlı Okuma Uzmanı Gökhan Müftüoğlu tarafından verilen seminer Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Seminer Salonu’nda gerçekleşti.  

            Üniversite eğitimi sonrası hayatta başarılı olmak isteyen üniversite öğrencilerinin hedeflerine nasıl kaptanlık edeceklerine dair çeşitli ipuçları veren Müftüoğlu, çalışkanlık, motivasyon, mücadele gücü ve özgüvenden oluşan 4 ana başlık altında öğrencileri bilgilendirdi.

            Seminerde hayatından çeşitli kesitler de aktaran Müftüoğlu, deneyimleri hakkında katılımcıları bilgilendirdi. Kişinin hedeflerine ulaşması için izlemesi gerektiği yolları, ne yapmaları ne yapmamaları gerektiğine dikkat çeken Müftüoğlu, başarılı olmada en önemli etkenin gerçekten istemek olduğunu vurguladı.

            Seminer sonunda Kocaeli Kent Konseyi Gençlik Meclisi ve Kocaeli Üniversitesi Öğrenci Konseyi’ne teşekkür eden Müftüoğlu, gençlere başarılar diledi. Seminer sonunda öğrencilere katılım belgesi verildi. 

Kurumsal Haberler

Yerel yönetimlerin aldığı kararlara, halkın katılımını sağlayan, en etkili organlar Kent Konseyleridir.

Gebze Kent Konseyi Çayırova Kent Konseyi Darıca Kent Konseyi Dilovası Kent Konseyi Körfez Kent Konseyi Derince Kent Konseyi İzmit Kent Konseyi Kandıra Kent Konseyi Kartepe Kent Konseyi Başiskele Kent Konseyi Gölcük Kent Konseyi Karamürsel Kent Konseyi