Ana Sayfa > Haberler > Kent Konseyi’nden Ünlü’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

Kent Konseyi’nden Ünlü’ye Hayırlı Olsun Ziyareti
Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Abdullah Köktürk ve Genel Sekreter Gültekin Görüm, geçtiğimiz günlerde yapılan İl kongresinde yeniden başkan seçilerek güven tazeleyen, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’yü ziyaret etti.

il Başkanı Aydın Ünlü ve il yönetimini tebrik eden Kent Konseyi Başkanı Abdullah Köktürk, kendilerine başarılar diledi. Genel seçimler öncesi tüm siyasi partilerin yoğun ve yorucu mesai içinde olduklarına dikkat çeken Başkan Köktürk, birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, kardeşçe duygularla hareket edilmesi gerektiğini belirtti.

Kocaeli Kent Konseyi’nin herkesi ve her ideolojiyi kucaklayan bir yapısı olduğunu söyleyen Genel Sekreter Gültekin Görüm ise söz konusu süreçte sivil toplum kuruluşlarına önemli sorumluluklar düştüğünü söyledi. Ülkenin birlik ve beraberliğini bozmaya çalışan, aynı ülkede yaşayan insanların arasına nifak tohumları ekmeye çalışan güçlere pirim verilmemesi gerektiğini söyledi.

Nazik ziyaretlerinden ötürü Kent Konseyi Yönetimine teşekkür eden Aydın Ünlü, seçim sürecinin barış ve demokrasi içinde geçmesini talep ettiklerini söyleyerek, kent konseyine başarılar diledi. 

Kurumsal Haberler

Kent Konseyinde oluşturulan görüşler belediye meclisinin toplantılarında gündeme alınarak değerlendirilir.

Gebze Kent Konseyi Çayırova Kent Konseyi Darıca Kent Konseyi Dilovası Kent Konseyi Körfez Kent Konseyi Derince Kent Konseyi İzmit Kent Konseyi Kandıra Kent Konseyi Kartepe Kent Konseyi Başiskele Kent Konseyi Gölcük Kent Konseyi Karamürsel Kent Konseyi