Ana Sayfa > Haberler > Kent Konseyi’nden Ceyhan’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Kent Konseyi’nden Ceyhan’a Hayırlı Olsun Ziyareti
Kocaeli Kent Konseyi Yönetimi, bir dizi ziyaret programı kapsamında ilimizdeki siyasi parti temsilciliklerine hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunuyor.

            Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Abdullah Köktürk, Genel Sekreter Gültekin Görüm, Yürütme Kurulu Üyeleri Nurhayat Güldüren, Av. Ali Yıldırım Sezer ve Selçuk Çakır ilk ziyaretlerini, kısa süre önce gerçekleşen olağan il kongresinde Ak Parti Kocaeli İl Başkanı olarak seçilen Şemsettin Ceyhan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

            Kocaeli il başkanlığı görevini Mahmut Civelek’ten devralan Şemsettin Ceyhan’a hayırlı olsun temennisinde bulunan Kent Konseyi Başkanı Abdullah Köktürk, yeni görevinde kendilerine başarılar diledi. Siyasetin zorlu ve meşakkatli bir yolculuk olduğunu söyleyen Başkan Köktürk, Türkiye’yi daha da ileriye taşımak için tüm siyasi partilerin birlik ve beraberlik içinde hareket etmesi gerektiğine vurgu yaptı.

            Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Kent Konseyi Yönetimine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi. 

Kurumsal Haberler

Belediyeler, Kent Konseyinin faaliyetlerinin etkili ve verimli yürütülmesi konusunda yardım ve destek sağlar.

Gebze Kent Konseyi Çayırova Kent Konseyi Darıca Kent Konseyi Dilovası Kent Konseyi Körfez Kent Konseyi Derince Kent Konseyi İzmit Kent Konseyi Kandıra Kent Konseyi Kartepe Kent Konseyi Başiskele Kent Konseyi Gölcük Kent Konseyi Karamürsel Kent Konseyi