Ana Sayfa > Haberler > Kocaeli Kent Konseyi’nden Op. Dr. Ergüney’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Kocaeli Kent Konseyi’nden Op. Dr. Ergüney’e Hayırlı Olsun Ziyareti
 

            Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Abdullah Köktürk ve Genel Sekreter Gültekin Görüm, kısa süre önce Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği görevine başlayan Op. Dr. Şenol Ergüney’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Başkan Köktürk, “Kocaeli’ye başarılı hizmetleri bulunan hocamıza yeni görevinde başarılar diliyoruz. Sağlık hizmetinde geçmiş yıllarda yaşanan sıkıntıların aşılması adına yapıcı ve çözümleyici girişimleri olan Hocamızın bu görevini de başarı bir şekilde yürüteceğinden şüphemiz yok.” dedi.

            Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm de Op. Dr. Ergüney’i tebrik ederek yeni görevinin kendisi ve ilimiz için hayırlı olmasını temenni etti. Kocaeli Kent Konseyi olarak geniş bir çalışma alanına sahip olduklarını söyleyen Genel Sekreter Görüm, sağlık adına vatandaşı memnun edecek, ilimizi sağlık hususunda örnek hale getirecek tüm projelere destek olabileceklerini vurguladı.

            Nazik ziyaretlerinden dolayı Köktürk ve Görüm’e teşekkür eden Op. Dr. Ergüney, Kocaeli Kent Konseyi ile birlikte çalışmaktan mutluluk duyacağını ifade etti. 

Kurumsal Haberler

Belediyeler, Kent Konseyinin faaliyetlerinin etkili ve verimli yürütülmesi konusunda yardım ve destek sağlar.

Gebze Kent Konseyi Çayırova Kent Konseyi Darıca Kent Konseyi Dilovası Kent Konseyi Körfez Kent Konseyi Derince Kent Konseyi İzmit Kent Konseyi Kandıra Kent Konseyi Kartepe Kent Konseyi Başiskele Kent Konseyi Gölcük Kent Konseyi Karamürsel Kent Konseyi