Ana Sayfa > Haberler > Kocaeli Kent Konseyi Yönetimi Başkan Ayaz’ı Ziyaret Etti

Kocaeli Kent Konseyi Yönetimi Başkan Ayaz’ı Ziyaret Etti
Kocaeli Kent Konseyi Yönetimi ilçe belediye başkanlarını ile görüşmeye devam ediyor. Bir dizi ziyaret programı kapsamında ilçe belediye başkanlıklarını ziyaret eden Kocaeli Kent Konseyi Yönetimi bu kez de Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ile kahvaltı programında bir araya geldi.

            Ziyarete Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Abdullah Köktürk, Genel Sekreter Gültekin Görüm, Yürütme Kurulu Üyelerinden Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Nurhayat Güldüren, Av. Emel Ceylan Balcıoğlu ve Selçuk Çakır katıldı.

“Kentimizin Gelişimine Katkı Sağlayacak Projelere Destek Oluruz”

            Başkan Ayaz kent konseylerinin bir kentin yönetiminde çok önemli bir misyonu üstlendiğini, aktif çalışan ve güzel işlere imza atan bir yönetim modeli çizdiğini belirterek Kocaeli Kent Konseyi'nin yeni yönetimini tebrik etti. Başiskele olarak kentimizin gelişimine katkı sağlayacak, sosyal, kültürel belediyecilik misyonumuzu kapsayan projelere her zaman destek oluruz" dedi.

            Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Abdullah Köktürk " Başiskele Başkan Ayaz sayesinde çok yol kat etmiş ve bir çok güzel projeyi hayata katmıştır. Bu bağlamda da Başkan Ayaz'ı öncelikle bu güzel ve örnek çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Başiskele'de birlikte güzel işlere imza atmanın heyecanını yaşıyoruz" dedi.

Kurumsal Haberler

Yerel yönetimlerin aldığı kararlara, halkın katılımını sağlayan, en etkili organlar Kent Konseyleridir.

Gebze Kent Konseyi Çayırova Kent Konseyi Darıca Kent Konseyi Dilovası Kent Konseyi Körfez Kent Konseyi Derince Kent Konseyi İzmit Kent Konseyi Kandıra Kent Konseyi Kartepe Kent Konseyi Başiskele Kent Konseyi Gölcük Kent Konseyi Karamürsel Kent Konseyi