Ana Sayfa > Haberler > Başkan Köken'e Ziyaret

Başkan Köken'e Ziyaret
Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Abdullah Köktürk ve Genel Sekreter Gültekin Görüm, Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’i makamında ziyaret etti.

            Kendisi de Kandıra’lı olan Başkan Köktürk, Kandıra’da yürütülen çalışmalar ve hizmetler için Başkan Üzülmez’e teşekkür etti. Kocaeli’nin önemli tarım ve hayvancılık merkezi olan Kandıra’nın daha da gelişmesi için Kocaeli Kent Konseyi olarak her türlü çalışmaya destek vereceklerini söyleyen Başkan Köktürk, ortak projelerde yer almaktan mutluluk duyacaklarını ifade etti. Kocaeli Kent Konseyi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Tarım ve Hayvancılık Çalışma Grubu olarak, üyeler ile birlikte Kandıra’ya geziler düzenlediklerini vurgulayan Başkan Köktürk, Kandıra’daki potansiyel gücün herkes tarafından öğrenilmesini dilediklerini belirtti.

            Kandıra’da henüz oluşumunu tamamlayamayan Kent Konseyi’nin kurulması için çalışmalara başladıklarına dikkat çeken Başkan Ünal, bu anlamda Kocaeli Kent Konseyi yönetiminin bilgi, tecrübe ve deneyimlerinin kendilerine ışık tutacağını vurguladı.

            Genel Sekreter Gültekin Görüm; Kocaeli Kent Konseyi olarak gerek ilçe belediyeler gerekse kent konseyleri ile işbirliği yaparak Kocaeli’yi daha da ileri götürmek adına hayata geçirilebilecek projeler üretmek istediklerini söyledi.

            Nazik ziyaretlerinden dolayı Başkan Köktürk ve Genel Sekreter Görüm’e teşekkür eden Başkan Ünal, Kocaeli Kent Konseyi’ne çalışmalarında başarılar diledi. 

Kurumsal Haberler

Kent Konseyinde oluşturulan görüşler belediye meclisinin toplantılarında gündeme alınarak değerlendirilir.

Gebze Kent Konseyi Çayırova Kent Konseyi Darıca Kent Konseyi Dilovası Kent Konseyi Körfez Kent Konseyi Derince Kent Konseyi İzmit Kent Konseyi Kandıra Kent Konseyi Kartepe Kent Konseyi Başiskele Kent Konseyi Gölcük Kent Konseyi Karamürsel Kent Konseyi