Ana Sayfa > Haberler > KOCAELİ KENT KONSEYİ’NE KYÖD’DEN DAVET

KOCAELİ KENT KONSEYİ’NE KYÖD’DEN DAVET
İlimizin köklü derneklerinden biri olan Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği (KYÖD)  Başkanı Didem Turan ve Başkan Yardımcısı Vural Atılgan Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm’ü ziyaret ederek 71. Çalışma Dönemi Açılış Kokteyl ’ine davet etti.

Amacımız Nitelikli İnsan Gücü

Ziyarette program akışı hakkında bilgi veren Başkan Didem Turan, 1 Ekim Pazartesi Günü KYÖD Sosyal Tesislerinde gerçekleştirecekleri programda geleneği bozmayarak derneğe yeni katılan üyelere rozet takılacağından bahsetti ve programın çeşitli etkinler ile devam edeceğini söyledi. KYÖD ailesi olarak kuruldukları günden bu yana gerek ilimizde gerekse il dışında yaşayan yüksek öğrenimlilere hitap ettiklerini ve başta ilimiz olmak üzere ülkemize nitelikli insan gücü kazandırmayı hedeflediklerini vurgulayan Başkan Turan, toplumu ilgilendiren tüm sorun ve ihtiyaçlara da çözüm önerisi sunmaya çalıştıklarına dikkat çekti. Kocaeli Kent Konseyi çalışmaları hakkında Genel Sekreter Gültekin Görüm’den bilgi alan Başkan Turan, 71. Çalışma Dönemi Açılış Kokteyllerinin davetiyesini takdim ederek, kendilerini programda görmekten mutluluk duyacaklarını belirtti.

Başarı Diledi

Nazik ziyaretlerinden ve davetlerinden ötürü Başkan Didem Turan ve Vural Atılgan’a teşekkür eden Genel Sekreter Görüm, 71. Çalışma Dönemi Açılış Kokteyl’ine katılmaktan mutluluk duyacaklarını ifade etti. Görüm ayrıca; “KYÖD ilimizin en önemli ve köklü derneklerinden. Çalışmalarını takdirle izliyor ve takip ediyoruz. Bir dönem Kocaeli Kent Konseyi Yönetim Kurulu’nda da temsil edilen KYÖD ile her zaman iş birliği içinde olduk. Sayın Didem Turan yönetimindeki derneğin yeni dönem çalışmalarının başarılı bir şekilde gerçekleşmesini temenni eder, Kocaeli Kent Konseyi Yönetimi adına kendilerine tekrar teşekkür ederim.” dedi. 

Kurumsal Haberler

Kent Konseyinde oluşturulan görüşler belediye meclisinin toplantılarında gündeme alınarak değerlendirilir.

Gebze Kent Konseyi Çayırova Kent Konseyi Darıca Kent Konseyi Dilovası Kent Konseyi Körfez Kent Konseyi Derince Kent Konseyi İzmit Kent Konseyi Kandıra Kent Konseyi Kartepe Kent Konseyi Başiskele Kent Konseyi Gölcük Kent Konseyi Karamürsel Kent Konseyi