Ana Sayfa > Haberler >
Nostalji Rüzgarı’ adını taşıyan sergide, 36 karakalem resim yer aldı.  Serginin açılışına, Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm, Kocaeli Kent Konseyi Emekli Meclisi Başkanı Halil Atay, DSP İzmit İlçe Başkanı Hülya Yıldırım, Biz İzmit’iz Platformu Başkanı Hüseyin Erol ve çok sayıda sanatsever katılım gösterdi.

İNSANLIK İÇİN OLMAZSA OLMAZ

Seyfettin Karamızrak, serginin açılış kurdelesini protokol üyeleri ve davetlilerle birlikte kesti. Kurdele kesiminin ardından konuşma yapan Seyfettin Karamızrak, “Sanat sözcüklerle anlatılamayacak kadar geniş, fakat zevkli bir uğraşıdır. Sanat, ortak bir dil olarak paylaşanlara estetik duygular ve güzel izlenimler sunmalıdır. Bilim ve teknikte ileri düzeye ulaşmış toplumlarda; sanata daha çok ihtiyaç duyulmaktadır. Sanat insanlık için olmazsa olmazlardan biridir. Bu günde beni yalnız bırakmayan saygıdeğer katılımcılara yürekten teşekkür ediyorum” dedi. Karamızrak konuşmasının ardından davetlilerle birlikte eserleri inceledi. Sergi 4 şubat Pazar gününe kadar sanatseverlerin ziyaretine açık olacak.

Kurumsal Haberler

Belediyeler, Kent Konseyinin faaliyetlerinin etkili ve verimli yürütülmesi konusunda yardım ve destek sağlar.

Gebze Kent Konseyi Çayırova Kent Konseyi Darıca Kent Konseyi Dilovası Kent Konseyi Körfez Kent Konseyi Derince Kent Konseyi İzmit Kent Konseyi Kandıra Kent Konseyi Kartepe Kent Konseyi Başiskele Kent Konseyi Gölcük Kent Konseyi Karamürsel Kent Konseyi