Ana Sayfa > Haberler > EMEKLİ MECLİSİ ÜYELERİ GELENEKSEL KAHVALTI PROGRAMINDA BİR ARAYA GELDİ

EMEKLİ MECLİSİ ÜYELERİ GELENEKSEL KAHVALTI PROGRAMINDA BİR ARAYA GELDİ
Kocaeli Kent Konseyi Emekli Meclisi üyeleri 3. Geleneksel Kahvaltı organizasyonunda bir araya geldi.

         Emekli meclisi başkanı Halil Atay’ın ev sahipliğinde gerçekleşen organizasyona, Kocaeli Kent Konseyi  Başkanı Adnan Uyar, Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm ve İzmit Belediye Meclis üyesi Haluk Akgün başta olmak üzere emekli meclisi üyeleri ve yakınları katıldı.

        Katılımlarından dolayı herkese teşekkür ederek sözlerine başlayan Emekli Meclisi Başkanı Halil Atay, kent ve emekli sorunlu sorunlarıyla ilgili yaptıkları çalışmalar ile ilgili bilgi verdi. Fikir ve düşüncelerin farklı olmasının bir araya gelmeye engel olmadığına değinen Atay, bu gibi programlarla öncelikli amaçlarının gençlere, bir araya gelme kültürünü aşılamak olduğunu söyledi.  

Programda konuşan Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm, “Öncelikle siz değerli meclis üyelerine kahvaltı programına katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Kocaeli Kent Konseyi çok büyük bir aile ve bu aileye Emekli meclisinin katkıları gerçekten çok fazla. Meclis başkanı Halil Atay’a ve meclis üyelerine çalışmalarında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

            Daha sonra söz alan Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar Emekli Meclisi üyelerine böyle örnek bir etkinlik düzenledikleri için teşekkür ederek meclis çalışmalarına her zaman destek olacaklarını belirtti. Uyar ayrıca emeklilerin tecrübe ve birikimlerini topluma ve gençlere aktarmaları gerektiğini vurgulayarak, grup üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

       Her sene Ocak ayında buluşma kararı alan Emekli Meclis üyeleri bol bol sohbet ederek, projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

 

Kurumsal Haberler

Kent Konseyinde oluşturulan görüşler belediye meclisinin toplantılarında gündeme alınarak değerlendirilir.

Gebze Kent Konseyi Çayırova Kent Konseyi Darıca Kent Konseyi Dilovası Kent Konseyi Körfez Kent Konseyi Derince Kent Konseyi İzmit Kent Konseyi Kandıra Kent Konseyi Kartepe Kent Konseyi Başiskele Kent Konseyi Gölcük Kent Konseyi Karamürsel Kent Konseyi