Ana Sayfa > Haberler > PROF.DR. NUMAN AKDOĞAN'A TEBRİK ZİYARETİ

PROF.DR. NUMAN AKDOĞAN'A TEBRİK ZİYARETİ
Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar ve Genel Sekreter Gültekin Görüm,  Kocaeli Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyesi olan Gebze Teknik Üniversitesi Nanoteknoloji Enstitüsü Müdürü ve Fizik bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Numan Akdoğan’ı Profesör ünvanı alması münasebetiyle ziyaret ederek kendilerine akademik kariyerinde başarı temennisinde bulundular.

Akdoğan’ın Gebze Teknik Üniversitesi’ndeki odasında gerçekleşen ziyarete Kocaeli Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyelerinden Av. Ali Yıldırım Sezer, Tolga Ok, Selçuk Çakır, Sedat Köse, Yusuf Erenkaya ve Halil Atay’da katıldı.

                Hoş ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar, Akdoğan’ı tebrik ederek, Akdoğan gibi başarılı bir ilim insanın Kocaeli Kent Konseyi ailesinde olmasından büyük gurur duyduklarını söyledi. Sayın Akdoğan’ın çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve her zaman takdir ettiklerini ifade eden Uyar, Akdoğan’ın araştırma-geliştirme alanındaki gayretinin tüm gençlerimize örnek olmasını dilediklerini söyledi.

                Nazik ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı Kocaeli Kent Konseyi Yönetimine teşekkür eden Prof. Dr. Numan Akdoğan, “ülkemizin bilimsel alanda başarılı projelere imza atması en büyük hedefimiz. Bunun bir parçası olabilmek ve ülkeme faydalı işler yapmak ise büyük bir onur. Sizlerin desteği ile daha da ileriye gideceğimize inanıyorum.” dedi.

 

Kurumsal Haberler

Kent Konseyinde oluşturulan görüşler belediye meclisinin toplantılarında gündeme alınarak değerlendirilir.

Gebze Kent Konseyi Çayırova Kent Konseyi Darıca Kent Konseyi Dilovası Kent Konseyi Körfez Kent Konseyi Derince Kent Konseyi İzmit Kent Konseyi Kandıra Kent Konseyi Kartepe Kent Konseyi Başiskele Kent Konseyi Gölcük Kent Konseyi Karamürsel Kent Konseyi