Ana Sayfa > Haberler > GENEL SEKRETER GÖRÜM'DEN GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

GENEL SEKRETER GÖRÜM'DEN GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ
    Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm, Kocaeli'de dernekler annesi olarak bilinen Kezban Saner'e geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

    Kocaeli Dernekler annesi olarak bilinen ve Kentimizin çınarlarından Kezban Saner, geçtiğimiz günlerde merdivenlerden düşmüş omuzunda ve sol kolunda kırık meydana gelmişti. Sağlık durumu iyiye giden Saner'i evinde ziyaret eden Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Ziyarete, Emekli Meclisi Başkanı Halil Atay 'da eşlik etti.

Görüm, "Hastalık da sağlık da biz insanlar için. Böyle dönemlerde birbirimize destek olmamız gerekir. Kıymetli büyüğümüz Kezban Hanıma geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk. Kendisine acil şifalar diliyorum" dedi.

    Ziyaretten duyduğu memnuyeti dile getiren Kezban Saner de temmennilerinden ötürü Gültekin Görüm ve Halil Atay'a  teşekkür etti.

Kurumsal Haberler

Belediyeler, Kent Konseyinin faaliyetlerinin etkili ve verimli yürütülmesi konusunda yardım ve destek sağlar.

Gebze Kent Konseyi Çayırova Kent Konseyi Darıca Kent Konseyi Dilovası Kent Konseyi Körfez Kent Konseyi Derince Kent Konseyi İzmit Kent Konseyi Kandıra Kent Konseyi Kartepe Kent Konseyi Başiskele Kent Konseyi Gölcük Kent Konseyi Karamürsel Kent Konseyi