Ana Sayfa > Haberler > NURŞAH ŞAHİN İLE FARUK KÖSEOĞLU NİŞANLADI

NURŞAH ŞAHİN İLE FARUK KÖSEOĞLU NİŞANLADI
Nurşah Şahin ile Faruk Köseoğlu Nişanlandı.

        Fotoğrafçılık Çalışma Grubu Başkanı ve Kocaeli Gazetesi Reklam Sorumlusu Nurşah Şahin, Fotoğrafçılık Çalışma Grubu’nun başarılı fotoğrafçısı Faruk Köseoğlu ile evlilik yolunda ilk adımlarını attılar. Zonguldak Çamlı Köşk'te yapılan nişan törenine çiftin ailesi ve yakınları bu mutlu günlerinde yanlız bırakmadılar. 

YÜZÜKLERİ GÖRÜM TAKTI

Evlilik yolunda ilk adımı atan genç çiftin nişan yüzüklerini Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Gültekin Görüm taktı.Görüm, nişan merasiminin hayırlara vesile olmasını dileyerek, çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi.Yüzük merasiminin ardından nişan pastasını kesen genç çift, nişan törenlerinde  davetlilerle birlikte doyasıya eğlendi.  Nişan töreninde aileler ve davetliler  genç çift ile birlikte hatıra fotoğrafları da çektirdi.

TEŞEKKÜR ETTİLER

Nişan merasimleri ile ilgili olarak açıklamada bulunan genç çift "Evliliğe bir adım daha  yaklaştığımız nişan törenimizde  bizleri yalnız bırakmayan Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Gültekin Görüm’e, aile büyüklerimize, yakınlarımıza, dost ve arkadaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz" dediler.

 

        

Kurumsal Haberler

Belediyeler, Kent Konseyinin faaliyetlerinin etkili ve verimli yürütülmesi konusunda yardım ve destek sağlar.

Gebze Kent Konseyi Çayırova Kent Konseyi Darıca Kent Konseyi Dilovası Kent Konseyi Körfez Kent Konseyi Derince Kent Konseyi İzmit Kent Konseyi Kandıra Kent Konseyi Kartepe Kent Konseyi Başiskele Kent Konseyi Gölcük Kent Konseyi Karamürsel Kent Konseyi