Ana Sayfa > Haberler > İZMİT GÜLTEPELİLER DERNEĞİ VE İZMİT GÜLTEPE SPOR KULÜBܒNÜN 1. OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULUNA KATILDIK

İZMİT GÜLTEPELİLER DERNEĞİ VE İZMİT GÜLTEPE SPOR KULÜBܒNÜN 1. OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULUNA KATILDIK
İzmit Gültepeliler Platformu’na bağlı İzmit Gültepeliler Derneği ve İzmit 
Gültepeli Spor Kulübü 1. Olağanüstü Genel Kurul’a gitti.

     Gültepeliler Derneği mevcut Başkanı Taner Sinan Çakırer, tek başına girdiği seçimde güven tazelerken Gültepe Spor Kulübü mevcut Başkanı Hamdi Sezgin görevini Hüseyin Mutlu’ya devretti.

      Gültepeliler Platformu çatısı altında faaliyet gösteren İzmit Gültepeliler Derneği ve İzmit Gültepe Spor Kulübü’nün 1. Olağanüstü Genel Kurulu Gültepe Mahallesi’ndeki dernek binasında gerçekleşti. Öğle saatlerinde gerçekleşen kurulda İzmit Gültepeliler Derneği’nin mevcut başkanı Taner Sinan Çakırer güven tazelerken İzmit Gültepe Spor Kulübü mevcut başkanı Hamdi Sezgin ise görevini Hüseyin Mutlu’ya devretti. Seçimin ardından Gültepe Mahallesi’nde düzenlenen kurul, kokteyl ve havai fişekleriyle geçti. Kurula, Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm, İzmit İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Karataş, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (KASKF) Başkanı Murat Aydın, Özön Alüminyum Firma Sahibi Volkan Özön, Kocaeli Kent Konseyi Emekli Meclisi Başkanı Halil Atay ve çok sayıda Gültepeli katılım sağladı.

HER ZAMAN YANINDA OLACAĞIZ

     Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan 1. Olağanüstü Genel Kurul’da ilk konuşmayı yapan İzmit Gültepe Spor Kulübü eski Başkanı Hamdi Sezgin, “2015 yılında kurulan İzmit Gültepe Spor Kulübü Başkanlığını bugüne kadar elimizden geldiğince yönetmeye çalıştık. Yeni başkanımızın bizden bir tek isteği oldu. Her zaman yanında olursak, göreve isteyerek geçeceğini belirtti. Biz de her zaman yanında olacağız. Yeni yönetimle kulübümüzü daha iyi yerlere getireceğimizi düşünüyorum” şeklinde konuştu.

KÖPRÜ VAZİFESİ

      Kurulda başkanlığa yeniden seçilerek güven tazeleyen İzmit Gültepeliler Derneği Başkanı Taner Sinan Çakırer, “2017-2018 yılında hayata geçirmeyi planladığımız projelerimizi gerçekleştireceğimize inanıyoruz. Allah alan el ile veren el arasında köprü olma vazifesini bizlere layıkıyla yapmayı nasip etsin. Bu vesileyle tekrar yaşatacak olan ‘Efsane geri dönüyor’ sloganıyla yola çıkan spor külümüzün yeni başkanı Hüseyin Mutlu abimize ve kıymetli yönetim kuruluna başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

ÇOK ÖNEMLİ KATKI KOYMAKTALAR

      Ardından Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm, “Her iki derneğin de yönetiminde görev alan çok değerli başkanlarına, bugüne kadar yapmış oldukları değerli çalışmaları için teşekkür ediyorum. Arkadaşlarımızın içerisindeki enerji ve heyecanın her geçen gün artarak mahallemizin sorunlarının çözümü adına da ortaya çok önemli katkı koymaktalar. Başarılarının devamını diliyorum. Hepinize hoş geldiniz diyorum” dedi.

ÇAKIRER’İN YÖNETİMİ

Taner Çakırer (Başkan), İzzet Sezgin, Cengiz Babayiğit, Fatma Takır, Galip Fırat Taşkıran,Hakan Çolak, Hamdi Sezgin, Turan Karaosman, Recai Harman.

 
MUTLU’NUN YÖNETİMİ

Hüseyin Mutlu (Başkan), Okan Köprülü, Hamdi Sezgin, Hakan Çolak, Fırat Taşkıran, İzzet Sezgin,Murat Aydın, Mesut Serdar, Ağa Şahin, Murat Çolak, Taner Takır, İbrahim Şahin, Nurullah Murat, Cengiz Babayiğit.

 
Kurumsal Haberler

Kent Konseyinde oluşturulan görüşler belediye meclisinin toplantılarında gündeme alınarak değerlendirilir.

Gebze Kent Konseyi Çayırova Kent Konseyi Darıca Kent Konseyi Dilovası Kent Konseyi Körfez Kent Konseyi Derince Kent Konseyi İzmit Kent Konseyi Kandıra Kent Konseyi Kartepe Kent Konseyi Başiskele Kent Konseyi Gölcük Kent Konseyi Karamürsel Kent Konseyi