Ana Sayfa > Haberler > KOCAELİ KENT KONSEYİ'NDEN VALİ AKSOY´A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

KOCAELİ KENT KONSEYİ'NDEN VALİ AKSOY´A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar, Genel Sekreter Gültekin Görüm ve Yönetim Kurulu Üyeleri Enver Düz, Av. Ali Yıldırım Sezer, Tolga Ok, Çetin Gürol, Kemal Kaya, Selçuk Çakır, Sedat Köse, Yusuf Erenkaya, İsmail Hakkı Yıldırım, Nesrin Atar, Serpil Büşra Namlı ve Halil Atay, Kocaeli Valisi Sayın Hüseyin Aksoy’a makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

“GÖREVİNİZ HAYIRLI OLSUN”

      Kocaeli Kent Konseyinin Kocaeli’nin sivil toplumunun gücü olduğunu belirterek, çalışmalar  hakkında bilgi veren Başkan Adnan Uyar,gerçekleştirilen projeler ve yapılan faaliyetleri anlattı. Samimi karşılamalarından dolayı da Vali Aksoy’a teşekkür eden ve birlikte Kocaeli’ye hizmet etmekten onur duyacaklarını söyleyen Başkan Adnan Uyar, “Toplumsal denge çizgisi anlayışıyla, herkese ve her kesime hitap eden kent konseyi yönetimi olarak öncelikle görevinizin hayırlı olmasını diliyoruz. 2004 yılından bu yana Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi,Kocaeli Kent Konseyi işbirliği ile geleneksel olarak kent bayramlaşması düzenliyoruz. Birlik, beraberlik, kardeşlik ve yardımlaşma duygularının en güzel yaşandığı bayramları birlikte tüm Kocaeli halkı ile birlikte kutluyoruz. Kentin bürokratı, siyasetçisi, vatandaşı ve kentin ileri gelenleri ve birçok STK’lıların katıldığı kent bayramlaşmasının bu yıl 27’incisi Yunus Emre Kültür Merkezi’nde gerçekleştik. İnşallah bundan sonraki bayramlarda birlikte olacağız” ifadelerini kullandı.

“HER TÜRLÜ ÇALIŞMADA YANINIZDAYIM”

     Başkan Adnan Uyar ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretinden ötürü teşekkür eden Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, "Kurumum adına Kocaeli’nin menfaati için yapılacak her türlü çalışmada yanınızda olmaktan mutluluk duyacağımı özellikle ifade etmek isterim” dedi.

ATATÜRK PORTRESİ HEDİYE EDİLDİ

     Ziyaretin anısına Sayın Hüseyin Aksoy’a Yürütme Kurulu adına Başkan Adnan Uyar, Kültür Sanat Turizm Çalışma Grubu Üyesi Karikatürist Ertan Ayhan Sertöz tarafından karakalem çalışmasıyla yapılan Atatürk portresi ile çiçek takdiminde bulundu.

Kurumsal Haberler

Belediyeler, Kent Konseyinin faaliyetlerinin etkili ve verimli yürütülmesi konusunda yardım ve destek sağlar.

Gebze Kent Konseyi Çayırova Kent Konseyi Darıca Kent Konseyi Dilovası Kent Konseyi Körfez Kent Konseyi Derince Kent Konseyi İzmit Kent Konseyi Kandıra Kent Konseyi Kartepe Kent Konseyi Başiskele Kent Konseyi Gölcük Kent Konseyi Karamürsel Kent Konseyi