Ana Sayfa > Haberler > KENT KONSEYİ, UCLG-MEWA GENEL SEKRETERİ DUMAN'I AĞIRLADI

KENT KONSEYİ, UCLG-MEWA GENEL SEKRETERİ DUMAN'I AĞIRLADI
Kent Konseyi, UCLG-MEWA Genel Sekreteri Duman'ı ağırladı

      Kocaeli Kent Konseyi  Başkanı Adnan Uyar,  Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı (UCLG-MEWA) Genel Sekreteri Mehmet Duman’ı ağırladı. UCLG-MEWA  Proje Koordinatörü Adrien Licha ve UCLG-MEWA  Proje Sorumlusu Ebru Akyol’un da katıldığı ziyarette Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm, Kadın Meclisi Başkanı Serpil Büşra Namlı, Emekli Meclisi Başkanı Halil Atay, yürütme kurulu üyeleri Tolga Ok, Yusuf Erenkaya , İsmail Hakkı Yıldırım ve Selçuk Çakır hazır bulundu.

      Amaçlarının bölgelerindeki yerel yönetimler arasında işbirliği oluşturmak, yerel yönetimin değerlerini, amaçlarını ve çıkarlarını koruyarak, demokratik yerel yönetim anlayışının dünyadaki birleşik sesi olmak için çalıştıklarını ifade eden Duman, “Kocaeli Kent Konseyinin başarılı çalışmaları takip ediyoruz. Başarılarınızın devamını diliyoruz” dedi.

     UCLG-MEWA Genel Sekreteri Mehmet Duman’ı ağırlamaktan dolayı memnuniyetini dile getiren Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar,  dünya çapında önemli bir yere sahip olan teşkilatta yer almaktan mutlu olduğunu ifade etti.

Kurumsal Haberler

Yerel yönetimlerin aldığı kararlara, halkın katılımını sağlayan, en etkili organlar Kent Konseyleridir.

Gebze Kent Konseyi Çayırova Kent Konseyi Darıca Kent Konseyi Dilovası Kent Konseyi Körfez Kent Konseyi Derince Kent Konseyi İzmit Kent Konseyi Kandıra Kent Konseyi Kartepe Kent Konseyi Başiskele Kent Konseyi Gölcük Kent Konseyi Karamürsel Kent Konseyi