Ana Sayfa > Haberler > KENT KONSEYİ, İFTAR PROGRAMINDA BİR ARAYA GELDİ

KENT KONSEYİ, İFTAR PROGRAMINDA BİR ARAYA GELDİ
Kocaeli  Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyeleri iftar programında bir araya geldi

     Kocaeli Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri, Başkan Adnan Uyar  ve Genel Sekreter Gültekin Görüm’ün ev sahipliğinde Rama’da Otel’de düzenlenen bir iftar yemeğinde bir araya geldi. Programa  Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri; Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ercüment Çiftçi, Medical Park Hastanesi Genel Müdürü Doç. Dr. Soner Şahin, İl Göç İdaresi Müdürü Enver Düz, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol, Genç Kocaelililer Derneği Başkanı Sedat Köse, Kadıköy Mahalle Muhtarı İsmail Hakkı Yıldırım, Kocaeli Atlı Spor Kulübü Başkanı Selçuk Çakır, Kadın Meclisi Başkanı Serpil Büşra Namlı, Engelliler Meclisi Başkanı Nesrin Atar, Emekli Meclisi Başkanı Halil Atay, işadamı Volkan Özön davetliler ve aileleri katıldı.

GÖRÜM, TEŞEKKÜR ETTİ

      Programın açılış konuşmasını yapan Genel Sekreter Gültekin Görüm, katılımlarından dolayı herkese teşekkür ederek, Ramazan ayının bereketli olmasını diledi. Görüm, son günlerde gelen şehit haberlerinin Türkiye'yi yasa boğduğunu söyleyerek şehitlere Allah'tan rahmet; ailelerine ve tüm Türkiye'ye başsağlığı diledi.

ŞEHİTLER UNUTULMADI

      Görüm’ün ardından konuşma yapan Başkan Adnan Uyar, “Buruk bir Ramazan ayı yaşıyoruz. Şırnak/Şenoba Tugay Komutanlığından kalkan bir helikopterin kaza sebebiyle düşmesi neticesinde 13 vatan evladı  şehit oldu.Acımız büyüktür ve tarifsizdir. Terörle mücadelede bölgede başlatılan ve sonuca gidilen büyük bir operasyon da görev alan bu kahramanlarımızı asla ve asla ne bizler nede bu millet unutmayacaktır. Başta tüm şehitlerimize Cenab-ı Allah’dan rahmet, geride bıraktıkları ailelerine, Türk Milleti’ne ve Türk Silahlı Kuvvetlerine başsağlığı diliyor, iftarımıza katıldığınız için teşekkür ediyorum” dedi.

AYHAN’A SÜPRİZ HEDİYE

      Geçtiğimiz aylarda Mardin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevine atanan Kent Konseyi yürütme kurulu üyesi Mustafa Ayhan, iş dolayısıyla davete katılamadı. Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ercüment Çiftçi, Mustafa Ayhan’ın adına Eşi Sevilay Ayhan ve Kızı Öykü Ayhan’a hediye takdiminde bulundu. Eşi Sevilay Ayhan, sürpriz hediye için teşekkür ederken, “Eşim Mustafa Ayhan memleket ve iş sevdalısı biri. İşi dolayısıyla aramızda olamadı. Onun adına bu hediyeyi alıyorum. Hepinize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kurumsal Haberler

Belediyeler, Kent Konseyinin faaliyetlerinin etkili ve verimli yürütülmesi konusunda yardım ve destek sağlar.

Gebze Kent Konseyi Çayırova Kent Konseyi Darıca Kent Konseyi Dilovası Kent Konseyi Körfez Kent Konseyi Derince Kent Konseyi İzmit Kent Konseyi Kandıra Kent Konseyi Kartepe Kent Konseyi Başiskele Kent Konseyi Gölcük Kent Konseyi Karamürsel Kent Konseyi