Ana Sayfa > Haberler > «TARİHİN TANIKLARI» İSİMLİ FOTOĞRAF SERGİSİ

«TARİHİN TANIKLARI» İSİMLİ FOTOĞRAF SERGİSİ
Kocaeli Üniversitesi, Kocaeli Kent Konseyi, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti ve VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nin ortak projesi “Tarihin Tanıkları” gazete kupürleri sergisi, 9. Kocaeli Kitap Fuarı’ndan sonra ilk olarak VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nde sergilendi.

      VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’ndeki sergi açılışı öncesinde tüm davetlilerin katılımı ile kahvaltı gerçekleştirildi. Genel Müdür Doç. Dr. Soner Şahin’in ev sahipliğinde gerçekleşen kahvaltıya Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm, Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Mustafa Yılmaz, İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Emel Şerife Baştürk Akça, Reklamcılık Bölüm Başkanı Prof. Dr. Cem Pekman, Görsel İletişim ve Tasarım Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Yusuf Budak, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol, ilimizdeki yerel gazetelerin üst düzey yöneticileri ve muhabirleri katıldı.

VM MEDICAL PARK’A TEŞEKKÜR EDERİZ

     Açılış konuşmasını gerçekleştiren Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol, Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin öğretim görevlileri ve ilimiz yerel basınını bir araya getirmekten ötürü çok memnun olduğunu söyledi. Bu birlikteliğin gerçekleşmesine ev sahipliği yapan VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’ne ve Genel Müdür Doç. Dr. Soner Şahin’e teşekkür eden Gürol, “VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, açıldığı ilk günden beri cemiyetimize ciddi katkıları olmuştur. Burada bizleri bir araya getirmekten daha da ötesi serginin tüm masraflarını üstlenerek desteğini bir kez daha esirgememiştir. Şahsım ve bu projeye ortak olan herkes adına kendilerine teşekkür ediyorum” dedi. Gürol’un ardından söz alan KOÜ İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Mustafa Yılmaz, tarihe yüz tutmuş birbirinden değerli gazete kupürlerinin halka sergileniyor olmasının kendilerini de çok mutlu ettiğini söyledi.

Kurumsal Haberler

Kent Konseyinde oluşturulan görüşler belediye meclisinin toplantılarında gündeme alınarak değerlendirilir.

Gebze Kent Konseyi Çayırova Kent Konseyi Darıca Kent Konseyi Dilovası Kent Konseyi Körfez Kent Konseyi Derince Kent Konseyi İzmit Kent Konseyi Kandıra Kent Konseyi Kartepe Kent Konseyi Başiskele Kent Konseyi Gölcük Kent Konseyi Karamürsel Kent Konseyi