Ana Sayfa > Haberler > TÜRK-İŞ’E BAĞLI SENDİKA İL TEMSİLCİLİKLERİNDEN BAŞKAN UYAR’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

TÜRK-İŞ’E BAĞLI SENDİKA İL TEMSİLCİLİKLERİNDEN BAŞKAN UYAR’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
           Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar, yeni görevi için tebrik ziyaretlerini kabul etmeye devam ediyor. Son olarak Türk-İş’e bağlı sendika il temsilcileri tarafından ziyaret edilen Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar, misafirlerini Genel Sekreter Gültekin Görüm ile birlikte Kent Konseyi İdari Hizmet Binası’ndaki makamındaki ağırladı.

            Ziyarete;  Tes-İş Kocaeli Şube Başkanı İrfan Kabaloğlu, Türk-Metal Kocaeli Şubesi İl Temsilcisi Yakup Yıldız, Türk-Metal Çayırova Şubesi Başkanı Bilal Uca, Türk-Metal Gölcük Şube Başkanı Mehmet Şener, Teksif Kocaeli Şube Başkanı Ersin Çelik, Belediye-İş Kocaeli Şube Başkanı Osman Şar, Tek Gıda-İş Kocaeli Şube Başkanı Ali Bostan, Haber-İş Bölge Temsilcisi Ayhan Bıyık, Güvenlik-İş Kocaeli Temsilcisi Muhammet Ali Tatlıgül ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

             Ziyarette konuşan Türk-Metal Kocaeli Şube Başkanı Yakup Yıldız tüm sendika temsilcileri adına Adnan Uyar’ı ve yönetimini tebrik ederek görevinde başarılar diledi. Sendikacılığın başlı başına yapıcı ve onarıcı misyon ile hareket etmeyi gerektirdiğine dikkat çeken Yıldız, Adnan Uyar’ın aldığı tüm görevlerde bunu başarılı bir şekilde yürüttüğünü, dolaysıyla Kent Konseyi başkanlık görevini de aynı itina ile sürdüreceğinden emin olduklarını belirtti.

            Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kent Konseyi Başkanı, sendika temsilcilerine teşekkürlerini iletti. Başkan Uyar ülkemizin ve şehrimizin gelişmesi için, yine ortak aklın gerekliliğine vurgu yaptı. Uyar: “Kent Konseyi olarak bizler sadece sivil toplum kuruluşları değil bilakis kentteki tüm dinamikler ile birlikte çözüm üretme çabasında olduk olmaya da devam edeceğiz. Ülkemiz ve şehrimizin kazanımları için her zaman işbirliği ve fikir birliğine hazır konumdayız.” dedi.

 

Kurumsal Haberler

Yerel yönetimlerin aldığı kararlara, halkın katılımını sağlayan, en etkili organlar Kent Konseyleridir.

Gebze Kent Konseyi Çayırova Kent Konseyi Darıca Kent Konseyi Dilovası Kent Konseyi Körfez Kent Konseyi Derince Kent Konseyi İzmit Kent Konseyi Kandıra Kent Konseyi Kartepe Kent Konseyi Başiskele Kent Konseyi Gölcük Kent Konseyi Karamürsel Kent Konseyi