Ana Sayfa > Haberler > KENT KONSEYİ YÖNETİMİNDEN AYHAN ZEYTİNOĞLU’NA ZİYARET

KENT KONSEYİ YÖNETİMİNDEN AYHAN ZEYTİNOĞLU’NA ZİYARET
9. Olağan Genel Kurul’un ardından kentimizin önemli dinamiklerini ziyaret eden Kocaeli Kent Konseyi Yönetimi’nin son durağı Kocaeli Sanayi Odası oldu. Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu’nu makamında ziyaret eden Başkan Adnan Uyar ve Genel Sekreter Gültekin Görüm’e, Yürütme Kurulu Üyeleri Enver Düz, Av. Ali Yıldırım Sezer, Tolga Ok, Kemal Kaya, Yusuf Erenkaya, Sedat Köse, Selçuk Çakır, Serpil Büşra Namlı ve Halil Atay eşlik etti.

    DESTEĞİNİZ ÖNEMLİ      

     Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Adnan Uyar ve yeni yönetimini tebrik etti. Kocaeli Kent Konseyi’nin Kocaeli’ndeki önemli kurumlardan biri olduğuna değinen Zeytinoğlu, başarılı çalışma ve projelerin aynı şekilde devam edeceğinden şüphesi olmadığını ifade etti. Başkan Zeytinoğlu ayrıca her zaman olduğu gibi yeni dönemde de ortak projelerde yer almaktan kaçınmayacaklarını söyledi.  

      Kent Konseyi Başkan Adnan Uyar’da Ayhan Zeytinoğlu’na teşekkür etti ve Kocaeli Sanayi Odası’nın desteğinin kendileri için çok önemli olduğuna değindi. Bir sanayi kent olan Kocaeli’nin temsili noktasında Kocaeli Sanayi Odası’nın çok önemli projelere imza attığını ve kentimizin reklamını çok iyi şekilde yaptığını belirten Başkan Uyar, bu anlamda Ayhan Zeytinoğlu ve yönetimini tebrik etti.

      Ziyarette, Kocaeli Kent Konseyi 8. Dönem Yürütme Kurulu Üyesi olan Ayhan Zeytinoğlu’na, yürütme kurulu üyeliği süresince göstermiş olduğu değerli katkılarından dolayı teşekkür belgesi takdim edildi. Plaket için çok teşekkür eden Ayhan Zeytinoğlu, Kent Konseyi 9. Dönem Yürütme Kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaret iyi dilek ve temennilerle sona erdi. 

Kurumsal Haberler

Kent Konseyinde oluşturulan görüşler belediye meclisinin toplantılarında gündeme alınarak değerlendirilir.

Gebze Kent Konseyi Çayırova Kent Konseyi Darıca Kent Konseyi Dilovası Kent Konseyi Körfez Kent Konseyi Derince Kent Konseyi İzmit Kent Konseyi Kandıra Kent Konseyi Kartepe Kent Konseyi Başiskele Kent Konseyi Gölcük Kent Konseyi Karamürsel Kent Konseyi