Ana Sayfa > Haberler > EMEKLİ MECLİSİ ÜYELERİ KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

EMEKLİ MECLİSİ ÜYELERİ KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ
Kocaeli Büyükşehir Kent Konseyi Emekli Meclisi üyeleri İzmit Öğretmenevinde düzenlenen kahvaltı organizasyonunda bir araya geldi.

Geçtiğimiz yıl ilki gerçekleşen Kocaeli Büyükşehir Kent Konseyi Emekli Meclisi üyelerinin bir araya geldiği kahvaltı organizasyonu bu yıl İzmit Öğretmenevinde gerçekleşti. Emekli meclisi başkanı Halil Atay’ın ev sahipliğinde geçleşen organizasyona, Kocaeli Büyükşehir Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm, Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği (KYÖD) Başkanı Mehmet Toker, İzmit Belediye Meclis üyesi Haluk Akgün başta olmak üzere emekli meclisi üyeleri ve yakınları katıldı.

ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ VERDİ 

Katılımlarından dolayı herkese teşekkür ederek sözlerine başlayan Emekli Meclisi Başkanı Halil Atay, kent ve emekli sorunlu sorunlarıyla ilgili yaptıkları çalışmalar ile ilgili bilgi verdi. Atay’ın ardından konuşma yapan Kocaeli Büyükşehir Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm, “Öncelikle bugün aramızda olan ve çok büyük desteği bulunan Mehmet Toker beyefendiye ve siz değerli meclis üyelerine katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Kocaeli Büyükşehir Kent Konseyi çok büyük bir aile. Emekli meclisinin katkıları çok fazla. Meclis başkanı Halil Atay’a ve meclis üyelerine çalışmalarında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

EMEKLİ MECLİSİNE ÇOK İŞ DÜŞÜYOR

Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği (KYÖD) Başkanı Mehmet Toker, “Kocaeli Büyükşehir Kent Konseyi çalışmalarıyla tüm Türkiye’ye örnek olmuş bir kurum. Siyasi görüşlerimiz farklı olabilir ama yaşadığımız kent aynı yaşadığımız kente sahip çıkmak zorundayız. Kent konseyinin bu anlamda örnek projeleri var. Emekli meclisini de çalışmalarından dolayı kutluyorum. Türkiye de emeklilerin kıymetini bilmek lazım. Bu yüzden emekli meclisine çok iş düşüyor. Başkan Halil Atay ve meclis üyelerine çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.  Emekli Meclisi Korosunu en kısa sürede oluşturacaklarını söyleyen üyeler, her sene Ocak ayının ikinci Pazar gününde buluşma kararı aldı. Organizasyona katılan meclis üyeleri bol bol sohbet ederek, projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Kurumsal Haberler

Belediyeler, Kent Konseyinin faaliyetlerinin etkili ve verimli yürütülmesi konusunda yardım ve destek sağlar.

Gebze Kent Konseyi Çayırova Kent Konseyi Darıca Kent Konseyi Dilovası Kent Konseyi Körfez Kent Konseyi Derince Kent Konseyi İzmit Kent Konseyi Kandıra Kent Konseyi Kartepe Kent Konseyi Başiskele Kent Konseyi Gölcük Kent Konseyi Karamürsel Kent Konseyi