Ana Sayfa > Haberler > KENT KONSEYİ YÖNETİMİ’NDEN REKTÖR HÜLAGܒYE ZİYARET

KENT KONSEYİ YÖNETİMİ’NDEN REKTÖR HÜLAGܒYE ZİYARET
Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar, yönetimi ile birlikte kentimizin önemli kurum temsilcilerini ziyarete devam ediyor. Uyar ve yönetimi son olarak Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü’yü makamında ziyaret ettiler.

            Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar, Genel Sekreter Gültekin Görüm ve Yönetim Kurulu Üyeleri Enver Düz, Prof. Dr. Ercüment Çiftçi, Doç. Dr. Soner Şahin, Tolga Ok, Selçuk Çakır, Yusuf Erenkaya, Sedat Köse, Nesrin Atar, Serpil Büşra Namlı ve Halil Atay’ın yer aldığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Hülagü, Başkan Uyar ve Yönetimini tebrik ederek, başarı temennisinde bulundu.

            Kocaeli Kent Konseyi’nin Kocaeli’de önemli çalışmalara imza attığını söyleyen Rektör Hülagü, üniversite ile de ortak çalışmalarda bulunulduğunu ifade etti. Bundan sonraki süreçte de ilişkilerin devam edeceğine değinen Rektör Hülagü, öğrenciler ve kent yararına olacak her türlü projeye destek olacaklarını belirtti.

            Ziyarette konuşan Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar, destekleri için Rektör Hülagü’ye teşekkür etti. Ülke ve kent gündemi ile ilgili karşılıkları görüşlerin belirtildiği ziyaret iyi dilek ve temennilerle son buldu.

            

Kurumsal Haberler

Kent Konseyinde oluşturulan görüşler belediye meclisinin toplantılarında gündeme alınarak değerlendirilir.

Gebze Kent Konseyi Çayırova Kent Konseyi Darıca Kent Konseyi Dilovası Kent Konseyi Körfez Kent Konseyi Derince Kent Konseyi İzmit Kent Konseyi Kandıra Kent Konseyi Kartepe Kent Konseyi Başiskele Kent Konseyi Gölcük Kent Konseyi Karamürsel Kent Konseyi