Ana Sayfa > Haberler > GENÇ GİRİŞİMCİLERDEN BAŞKAN UYAR'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

GENÇ GİRİŞİMCİLERDEN BAŞKAN UYAR'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Kocaeli Kent Konseyi 9. Olağan Genel Kurulu’nda Başkan seçilen Adnan Uyar’a tebrik ziyaretleri devam ediyor.

            Genel Sekreter Gültekin Görüm ile birlikte ziyaretçilerini kabul eden Başkan Uyar bu kez de Kocaeli Genç Girişimciler Derneği Yönetimi Üyeleri ile görüştü. Ziyaret sırasında konuşan Dernek Başkanı Bilal Bozkurt, Adnan Uyar ve yönetimini tebrik ederek yeni görevinde kendisine başarı temennisinde bulundu. Bozkurt konuşmasına şu şekilde devam etti. “Adnan Başkanımızın tecrübe ve birikimlerinin başta Kocaeli Kent Konseyi olmak üzere tüm Kocaeli için büyük bir avantaj olduğunu ve ciddi faydalar sağlayacağını düşünüyoruz. Daha önce de kendisi ile ortak projelerde yer alma fırsatımız oldu. Gerek Adnan Başkanımızın gerekse Genel Sekreterimiz Gültekin Görüm’ün herkesi kucaklayan kişiliklerinin Kocaeli Kent Konseyinin misyon ve vizyonu ile doğrudan örtüştüğünü söyleyebiliriz. Bu vesile ile Genç Girişimciler Derneği olarak her zaman kendileri ve yönetimlerinin yanında yer alacağız.”

            Nazik ziyaretlerinden dolayı Bozkurt ve dernek yönetimine çok teşekkür eden Başkan Uyar, Genç Girişimciler Derneğini çalışmalarından dolayı tebrik etti. Türkiye’nin genç, dinamik ve idealist sivil toplum temsilcilerine ihtiyacını vurgulayan Uyar, Kocaeli’nin bu anlamda çok şanslı olduğunu ve gençlerin kentteki sorunlara ya da ihtiyaçlara kayıtsız kalmadıklarına dikkat çekti. Genç Kocaeliler Derneğinin çalışmalarını da yakından takip ettiğini belirten Uyar, Kocaeli Kent Konseyi’nin sivil toplum kuruluşları ile iç içe olduğunu dolayısıyla kendileri ile ortak çalışmalarda yer almaktan memnuniyet duyacaklarını ifade etti.

            Ziyaret iyi dilek ve temennilerle son buldu. 

Kurumsal Haberler

Belediyeler, Kent Konseyinin faaliyetlerinin etkili ve verimli yürütülmesi konusunda yardım ve destek sağlar.

Gebze Kent Konseyi Çayırova Kent Konseyi Darıca Kent Konseyi Dilovası Kent Konseyi Körfez Kent Konseyi Derince Kent Konseyi İzmit Kent Konseyi Kandıra Kent Konseyi Kartepe Kent Konseyi Başiskele Kent Konseyi Gölcük Kent Konseyi Karamürsel Kent Konseyi