Ana Sayfa > Haberler > BAŞKAN ADNAN UYAR'A HABER-İŞ'TEN  HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

BAŞKAN ADNAN UYAR'A HABER-İŞ'TEN  HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Türk-İş Marmara Bölge Temsilcisi olan ve geçtiğimiz haftalarda yapılan genel kurulda Kocaeli Büyükşehir Kent Konseyi Başkanı olarak seçilen Adnan Uyar’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor

Geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen Kocaeli Büyükşehir Kent Konseyi genel kurulunda  başkan olarak seçilen Adnan Uyar’a hayırlı olsun ziyaretleri devam diyor. Son olarak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı ve Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm’ünde hazır olarak bulunduğu ziyarette, Türkiye Haber-İş sendikası Kocaeli Temsilci Ayhan Bıyık, sendika üyeleri  Halil Moğultay ve  Hakan Demirer, Uyar’ı  tebrik ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

BIYIK, “HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Ziyarette konuşan Türkiye Haber-İş sendikası Kocaeli Temsilci Ayhan Bıyık, Türk-İş Marmara Bölge Temsilcisi olan Adnan Uyar’ı ilimizin önde gelen Sivil Toplum Kuruluşları’ndan birisi olan Kocaeli Büyükşehir  Kent Konseyi başkanı olarak görmekten mutluluk duyduklarını söyledi. Bıyık,”Adnan başkanımız, üstlendiği görevde şehrimize ve bölgemize önemli hizmetleri olmuş birisidir. Kendisinin yeni görevinin hayırlı olmasını dilerim. İnanıyorum ki bu yeni görevinde de şehrimizin için önemli işlere imza atacaktır. Biz de Türkiye Haber-İş sendikası Kocaeli  şubesi olarak her zaman kendisinin destekçisi ve yanındayız” dedi.

UYAR, “FİKİR BİRLİĞİNE HER ZAMAN AÇIĞIZ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kocaeli Büyükşehir  Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar, “Şehrin kalkınması için tüm dinamiklerin ortak akıl ile hareket etmesi büyük kazanımlar sağlar. Bu noktada özellikle Kocaeli Büyükşehir  Kent Konseyi olarak işbirliği ve fikir birliğine her zaman açığız. Bir araya gelerek şehir hakkında yapabileceklerimizi hep birlikte gözden geçirmeliyiz. Şehrimize değer katmak hepimizin görevidir” dedi.

Kurumsal Haberler

Belediyeler, Kent Konseyinin faaliyetlerinin etkili ve verimli yürütülmesi konusunda yardım ve destek sağlar.

Gebze Kent Konseyi Çayırova Kent Konseyi Darıca Kent Konseyi Dilovası Kent Konseyi Körfez Kent Konseyi Derince Kent Konseyi İzmit Kent Konseyi Kandıra Kent Konseyi Kartepe Kent Konseyi Başiskele Kent Konseyi Gölcük Kent Konseyi Karamürsel Kent Konseyi