Ana Sayfa > Haberler > KENT KONSEYİ YÖNETİM'İ İMO'YU ZİYARET ETTİ

KENT KONSEYİ YÖNETİM'İ İMO'YU ZİYARET ETTİ
İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok ve Yönetimi Kent Konseyi Başkanı Abdullah Köktürk ve yönetimini makamında ağırladı.

Başkan Köktürk şubat ayında yeniden İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi’ne başkan olan Ok’a “hayırlı olsun” derken görevinde başarılar diledi. Hayırlı olsun ziyaretlerinin gecikmeli olmasının sebeplerinin kendilerinin de yoğun bir çalışma içerisinde olduğunu ifade etti. Ziyarette Köktürk’ün yanı sıra Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm, Büyükşehir Genel Sekreter Yardımcısı Feyzullah Okumuş, Yürütme Kurulu Üyelerinden  Selçuk Çakır, Marka Genel Sekreteri Mustafa Ayhan, Genç İş Adamları Derneği Başkanı Yusuf Erenkaya, Engelliler Meclis Başkanı Nesrin Atar ve Emekli Meclisi Başkanı Halil Atay       katıldı. Ziyaretin başında Kent Konseyi Başkanı Köktürk tarafından Başkan Tolga Ok’a mozaik işlemeli fincan hediye edildi.

Kocaeli Kent Konseyi’ni kalabalık bir grupla karşılayan mühendisler nazik ziyaretleri için Köktürk ve yönetimine teşekkür ettiler.

Başkan Ok ve yönetimi misafirleriyle yakından ilgilendi ve ziyarette fikir alışverişinde bulunuldu. Ok “Memnuniyetle işbirliği yapmaya hazırız" dedi.

Kent Konseyi Başkanı Köktürk ise, "Başkan Ok’un dinamik ve son derece aktif bir başkan olduğu; “İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi için bir şans olduğunu düşünüyorum. Hayırlı hizmetlerinin ve başarılarının devamını dilerim" dedi.

Kurumsal Haberler

Yerel yönetimlerin aldığı kararlara, halkın katılımını sağlayan, en etkili organlar Kent Konseyleridir.

Gebze Kent Konseyi Çayırova Kent Konseyi Darıca Kent Konseyi Dilovası Kent Konseyi Körfez Kent Konseyi Derince Kent Konseyi İzmit Kent Konseyi Kandıra Kent Konseyi Kartepe Kent Konseyi Başiskele Kent Konseyi Gölcük Kent Konseyi Karamürsel Kent Konseyi