Ana Sayfa > Haberler > KENT KONSEYİ STANDI İLGİ GÖRDÜ

KENT KONSEYİ STANDI İLGİ GÖRDÜ
Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin bu yıl 8. organize ettiği, Uluslararası Fuar Merkezinde gerçekleşen Kitap Fuarı’nda yer alan Kocaeli Büyükşehir Kent Konseyi standı büyük ilgi gördü.

Öğrencilere kitap okuma alışkanlığı kazandırmak, yazar ve şairleri okuyucularıyla buluşturmak amacı ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 8. organize edilen Kitap Fuarı’nda büyük ilgi gördü. Uluslararası Fuar Merkezinde gerçekleşen fuara 380 yayınevi, 48 sahaf ve 67 STK katıldı.

Bugüne kadar pek çok sosyal, sportif ve kültürel projeye imza atarak adından söz ettiren Kocaeli Büyükşehir Kent Konseyi’nin standını ziyaret eden kitapseverler, hem etkinlikler hakkında bilgi aldı, hem de Kocaeli Büyükşehir Kent Konseyi’nin çalışmalarını inceleme fırsatı buldu. Emekli Meclisi, Kadın Meclisi, Gençlik Meclisi ve Engelli Meclisinin tanıtıldığı kitap, dergi, gazete ve tanıtıcı broşürler fuara gelenlere ücretsiz olarak dağıtıldı. Gösterilen ilgiden son derece memnun olduklarını dile getiren Kocaeli Büyükşehir Kent Konseyi yetkilileri kitapseverleri fuara davet etti.

 

Kurumsal Haberler

Kent Konseyinde oluşturulan görüşler belediye meclisinin toplantılarında gündeme alınarak değerlendirilir.

Gebze Kent Konseyi Çayırova Kent Konseyi Darıca Kent Konseyi Dilovası Kent Konseyi Körfez Kent Konseyi Derince Kent Konseyi İzmit Kent Konseyi Kandıra Kent Konseyi Kartepe Kent Konseyi Başiskele Kent Konseyi Gölcük Kent Konseyi Karamürsel Kent Konseyi