Ana Sayfa > Haberler > UCLG-MEWA'DAN ZİYARET

UCLG-MEWA'DAN ZİYARET
UCLG-MEWA Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı Uluslararası Teşkilatlarla İlişkiler Koordinatörü Salim Korkmaz, Kent Konseyi sorumlusu Handan BAYRAM ve Hollanda Lahey Belediyesi personel değişim programından Suna KARNAZ, Kocaeli Büyükşehir Kent Konseyi’ni ziyaret ederek Başkan Abdullah Köktürk ile Görüştü.

Görüşmede Kent Konseyi Başkanı KÖKTÜRK’e, UCLG-MEWA’nın bünyesindeki Kent Konseyleri ile ilgili yaptığı proje ve etkinlikler konusunda bilgi verilerek, paylaşımda bulunuldu. Abdullah Köktürk’te Kocaeli Büyükşehir Kent Konseyi çalışmaları hakkında yetkilileri bilgilendirdiler.

UCLG-MEWA ve Kent Konseyleri ile birlikte daha çok çalışarak neler yapılabileceği ve hangi projeler üretilebileceği konusunda fikir ve bilgi alışverişinde bulunularak,  daha iyi projeler üretme gayretinde olma konusunda mutabakat sağlandı.

 

Kurumsal Haberler

Yerel yönetimlerin aldığı kararlara, halkın katılımını sağlayan, en etkili organlar Kent Konseyleridir.

Gebze Kent Konseyi Çayırova Kent Konseyi Darıca Kent Konseyi Dilovası Kent Konseyi Körfez Kent Konseyi Derince Kent Konseyi İzmit Kent Konseyi Kandıra Kent Konseyi Kartepe Kent Konseyi Başiskele Kent Konseyi Gölcük Kent Konseyi Karamürsel Kent Konseyi