Ana Sayfa > Haberler > MİLLETVEKİLİ KATIRCIOĞLU KADIN MECLİSİNE KONUK OLDU

MİLLETVEKİLİ KATIRCIOĞLU KADIN MECLİSİNE KONUK OLDU
Ak Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu Kocaeli Büyükşehir Kent Konseyi Kadın Meclisi'nin düzenli olarak gerçekleştirdikleri Yürütme Kurulu Toplantılarına katıldı. Meclis üyesi bayanlarla sohbet eden Katırcıoğlu, faaliyet ve projeler hakkında Meclis Başkanı Serpil Büşra Namlı'dan bilgi aldım. 

Milletvekili ve TBMM Kadın-Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı olan Radiye Sezer KAtırcıoğlu kadınların her alanda güçlenmesi için ciddi bir çaba harcadıklarını belirterek, bu anlamda burada bayanlarımızın aktif bir şekilde çalıştıklarını ve projeler ürettiklerini görmek çok umut verici dedi. Bayanlarla sohbet eden Katırcıoğlu herkesin görüş ve önerilerine dinledi. 

Projeleri için Katırcıoğlu'ndan destek isteyen Başkan Namlı, davetlerini kırmayarak toplantılarına katıldığı için Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu'na teşekkür etti. 

Kurumsal Haberler

Yerel yönetimlerin aldığı kararlara, halkın katılımını sağlayan, en etkili organlar Kent Konseyleridir.

Gebze Kent Konseyi Çayırova Kent Konseyi Darıca Kent Konseyi Dilovası Kent Konseyi Körfez Kent Konseyi Derince Kent Konseyi İzmit Kent Konseyi Kandıra Kent Konseyi Kartepe Kent Konseyi Başiskele Kent Konseyi Gölcük Kent Konseyi Karamürsel Kent Konseyi