Ana Sayfa > Haberler > EMEKLİ MECLİSİ'NDEN DOÇ.DR. SONER ŞAHİN'E ZİYARET

EMEKLİ MECLİSİ'NDEN DOÇ.DR. SONER ŞAHİN'E ZİYARET
Emekli Meclisi üyeleri, Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi ve aynı zamanda Kocaeli Büyükşehir Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi olan Doç. Dr. Soner Şahin’i ziyaret etti. Emekli Meclisi Başkanı Halil Atay ve beraberinde yönetim kurulu üyeleri hastanedeki çalışmalar hakkında Başhekim Şahin'den bilgi aldılar. Sağlık adına önemli gelişmelerin yaşandığını belirten Emekli Meclisi Başkanı Halil Atay bu anlamda Derince ve Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin güzel hizmetlerinden dolayı Başhekim Şahin ve ekibini tebrik etti. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti diler getiren Başhekim Doç. Dr. Soner Şahin ise Emekli Meclisi üyelerine teşekkür ederek, sosyal sorumluluk adına yapılacak her türlü çalışmaya destek olabilecekleri ifade etti. Ziyaret iyi dilek ve temennilerle son buldu. 

 

Kurumsal Haberler

Belediyeler, Kent Konseyinin faaliyetlerinin etkili ve verimli yürütülmesi konusunda yardım ve destek sağlar.

Gebze Kent Konseyi Çayırova Kent Konseyi Darıca Kent Konseyi Dilovası Kent Konseyi Körfez Kent Konseyi Derince Kent Konseyi İzmit Kent Konseyi Kandıra Kent Konseyi Kartepe Kent Konseyi Başiskele Kent Konseyi Gölcük Kent Konseyi Karamürsel Kent Konseyi