Ana Sayfa > Haberler > GENÇLİK MECLİSİ BAŞKANI OZAN DENLİ'YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

GENÇLİK MECLİSİ BAŞKANI OZAN DENLİ'YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Kısa süre önce gerçekleştirilen Kocaeli Büyükşehir Kent Konseyi Gençlik Meclisi 3. Olağan Genel Kurul’unda Gençlik Meclisi Başkanı seçilen Ozan Denli’ye hayırlı olsun ziyaretleri başladı. Kocaeli Büyükşehir Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm’ün de yer aldığı ziyaret, Meclis Başkanı Denli’nin ev sahipliğinde Kent Konseyi İdari Hizmet Binası’nda gerçekleşti.

            Denli’ nin ilk misafirleri Ak Parti Körfez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kadir Alçık ve Yönetim kurulu üyeleri oldu. Denli’ yi yeni görevinden dolayı tebrik eden Alçık, yeni yönetimin güzel ve faydalı işlere imza atacağından emin olduklarını söyledi. 

            Meclis Başkanı Ozan Denli ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bizler Gençlik Meclisi Yönetimi olarak ilimiz için çok önemli çalışmalar yapacağız. Geleceğimizin teminatı gençlerle birlikte yapacağımız projelerle Kocaeli’nin adını daha geniş bir kesime duyuracak ve örnek olacağız” dedi.

 

Kurumsal Haberler

Yerel yönetimlerin aldığı kararlara, halkın katılımını sağlayan, en etkili organlar Kent Konseyleridir.

Gebze Kent Konseyi Çayırova Kent Konseyi Darıca Kent Konseyi Dilovası Kent Konseyi Körfez Kent Konseyi Derince Kent Konseyi İzmit Kent Konseyi Kandıra Kent Konseyi Kartepe Kent Konseyi Başiskele Kent Konseyi Gölcük Kent Konseyi Karamürsel Kent Konseyi